Berlinyolu.com

Hizmetlerimiz

Almanya'da Yerleşik Tecrübeli Ekip

Almanya'da eğitim ve iş hayatında uzun yıllardır tecrübeli ve dinamik bir kadroya sahibiz.

Sürekli Ulaşılabilirlik

Almanya'daki Merkezimiz ve Türkiye'de Anlaşmalı Ofislerimiz aracılığı ile sizlere KESİNTİSİZ Danışmanlık Hizmeti sunuyoruz.

Konsolosluk ve Vize İşlemleri

Almanya vize başvuru sürecinde gerekli belgelerin eksiksiz ve doğru bir şekilde hazırlanması, Konsolosluk ile resmi yazışmaları titizlikle yaparak size destek sağlıyoruz.

Ücretsiz Dil Eğitimi

Almanya'ya gitmeden önce Almanca öğrenmek ve öğrendiginiz Almanca dil seviyenizi geçerli bir sertifika ile belgelendirmek yapacağınız basvuruların, kabul edilmesi için çok önemlidir. Berlinyolu.com olarak B1, B2 veya C1 Dil Sertifika Sınavlarına yönelik yoğunlaştırılmış Hazırlık Kurslarını sizlere ÜCRETSİZ sunmaktayız.

Almanya'da Dil Okulu

Almanya'da Dil Eğitiminizi amacınıza uygun, ekonomik ve efektiv olarak alabileceğiniz ortamı hazırlıyoruz.

Oturum ve Denklik

Oturum ve Denklik sürecinizde isterseniz gerekli belgelerin eksiksiz ve doğru bir şekilde hazırlanması, resmi yazışmaları titizlikle yaparak size destek sağlıyoruz.

İş Hayatı ve Kariyer

Almanya`da size yeni bir iş bulmak veya sizin bulmuş olduğunuz bir iş teklifi için sizi “ İş Mülakatlarına Hazırlık” gibi Alanında Tecrübeli ve Güvenilir Ekibimiz ile sizlere Kariyer Danışmanlık Hizmeti sunuyoruz.

Tecrübe Paylaşımı ve Telefon Desteği

Almanya'da yaşamak ve çalışmak, farklı kültürler arasındaki farklılıkları anlamak zaman alabilir. Bu nedenle, sizlere Sürekli Bilgi Paylaşımı ve Sınırsız Telefon Desteği sunuyoruz.

Havalimanında Karşılama ve Transfer

Almanya'da isterseniz sizi Havalimanında karşılayıp kalacağınız yere Transferinizi sağlıyoruz.

Berlinyolu.com

Mesaj Gönderin, Sizi Arayalım

    Paylaş: