Berlinyolu.com

Almanya Danışmanlık

7 Adımda Başvuru

01
Ön Görüşme

Öğrenciler ve çalışanlar Uzman Danışmanlarımız ile iletişime geçerek, Almanya’da Eğitim ve is başvuruları için nelerin yapılması gerektıği hakkında bilgi alabilirler.

icon icon
02
Başvuru

Almanya’da Eğitim almak veya çalışmak isteyenler için en uygun okul ve çalışma programına karar veren danışmanlarımızın yapacakları işlemler, başvurular kayıt işlemleri için gerekli evrakları hazırlaması ve tüm detaylarıyla birlikte danışanlarımızla paylaşılmaktadır.Sizlere en uygun olabilecek okul ve çalışma programı için başvurunuz yapılır.

icon icon
03
Kabul Yazısı

Üniversiteden Kabul Yazısı veya iş Vereninizden iş sözleşmenizi aldıktan sonra hemen vize işlemlerinizi başlatır. Vize alma süreci genellikle ortalama 3 ila 5 hafta arasında değişmektedir. Bu süre içinde sizi tüm gelişmeler hakkında bilgilendirmiş oluruz.

icon icon icon icon
04
Rezervasyonlar

Firmamız, başvuru ile Üniversite kabulüne yazısı veya iş Sözleşmenizin size ulaşacağı süreye kadar geçecek zaman diliminde, uçak bileti rezervasyonunuzu yapar ve bu sayede en uygun zamanda en hesaplı şekilde Almanya’ya seyahat etmenize olanak sağlanır.

05
Vize Süreci

Eğitim ve iş Danışmanı ekibimiz, Üniversite kayıt formlarını sizin için hazırlar, size randevu alır ve vize için başvurunuzu yapar. Tüm vize başvuru belgeleri konsolosluğa gitmeden önce tarafımızdan kontrol edilir. Bu arada okul kabulü beklenirken vize süreci ile alakalı belgeler önceden hazırlanır.Tüm süreç hakkında devamlı bilgi paylaşımı yapılır

icon icon
06
Seyahat

Vize alma süreci tamamlandıktan sonra konaklama hakkında bilgilendirme yapılır ve bu doğrultuda çalışan veya öğrencinin talebine göre yurt veya daire olarak uygun yer belirlenir. Daha önceden rezervasyonu yapılan biletiniz alınır ve Almanya’ya seyahatiniz başlamış olur.

icon icon
07
Karşılama

Almanya’ya geldiğiniz andan itibaren Berlinyolu Eğitim ve iş Danışmanlığının tecrübeli ekibi sizi Havaalanında karşılayıp Kalacak yerinize sizi yerleştirir ve akabinde geri kalan kayıt işlemlerinizi tamamlayarak şehir ve sosyal hayat hakkında bilgilendirir. Başvuru yapılması gereken kurum ve kuruluşlara başvurularınızı yaparak eğitim ve is hayatınıza sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde başlamanız sağlanır. Almanya`da Yalnız Değilsiniz!

icon icon icon icon

Başvuru Formu

    Paylaş: