Berlinyolu.com

Berlinyolu Danışmanlık

Geleceğinize Dokunun

 

Almanya danışmanlık firması olan Berlinyolu.com, 2000’li yılların başlarından itibaren Almanya’ya üniversite eğitimini tamamlamak ve Almanya’daki kalifiye iş gücü alanlarında çalışmak için gelen ve bu süre zarfında Almanya eğitim ve iş piyasalarında başarılı olmuş deneyimli bir ekip tarafından 2023 yılında kurulmuştur.

Başta Almanya Federal Aile ve Gençlik Bakanlığı bünyesinde olmak üzere, eğitim ve sosyal hizmetler alanında profesyonel kurumlarda kariyer hedeflerini başarıyla sürdüren bir ekip olarak, dil okulları, üniversiteler ve iş sektörlerinde yapmış olduğumuz çalışmalar ve saha tecrübemizle birlikte sizlere güvenilir ve Almanya’da sürekli ulaşılabilir Almanya Danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Yaklaşık 20 yıllık sosyal yaşam ve çalışma tecrübemizin ürünü olan berlinyolu.com Almanya’da karşılaşabileceğiniz resmi veya sosyal problemlerinizi birebir danışabileceğiniz, gerekli görülen durumlarda ise fiziki destek alabileceğiniz Eğitim ve İş konularında Danışmanlık veren Almanya Merkezli bir şirkettir.

Federal Almanya Cumhuriyeti kendi içinde 16 eyaletten oluşan ve Avrupa Birliği’nin ekonomik olarak motorunu oluşturan, sistemleri oturmuş bir fırsatlar ülkesidir. Almanya’da bir üniversiteden veya iş teklifinden kabul alabilmek için disiplinli ve ciddi yönetilmiş bir sürece ihtiyacınız vardır.Almanya’ya geldikten sonra ise kültür şoku yaşamamak ve Almanya’daki Sosyal ve İş hayatı için önemli bilgilere olumsuz tecrübeler yaşamadan planladığınız hedeflere zamanında ulaşmak için profesyonel yerel bir desteğe ihtiyacınız vardır.

Buradaki hedeflerinizi gerçekleştirebilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz her alanda berlinyolu.com olarak yanınızdayız.

Almanya’da yalnız değilsiniz…

 

 

 

 


Almanya’da eğitim ve iş hayatında uzun yıllardır tecrübeli ve dinamik bir kadroyla birlikte Almanya’daki Merkezimiz ve Türkiye’de Anlaşmalı Ofislerimiz aracılığı ile sizlere KESİNTİSİZ Danışmanlık Hizmeti sunuyoruz.

 

berlinyolu-logo

Almanya'da Eğitim Ve Kariyer Hayallerinizi Gerçekleştiriyoruz

Paylaş: