Berlinyolu.com

Birebir Size Özel Üniversite Tercih Simülasyonu

Birebir Size Özel Üniversite Tercih Simülasyonu

Birebir Size Özel Üniversite Tercih Simülasyonu ile Almanya`da kendi yetenek ve ilgi alanınıza uygun üniversite bölümünü tercih edebilirsiniz ve bu hayati bir öneme sahiptir.

Size Özel Üniversite Tercih Simülasyonu İle Doğru Tercih

Bu tercih doğru yapılmadığında telafisi zor ciddi problemlerle karşılaşabilir. Bu faktör Almanya`daki oturumun izninizi, finansal durumunuzu doğrudan etkilemektedir.

Doğru Tercih İçin Bizi Arayın

Danışmanlığımızın sunduğu Tercih Simülasyonu, Üniversite adaylarının kendilerine en uygun bölümleri keşfetmeleri, hangi sıra ile tercih yapılması gerektiğini gerçek veriler üzerinden analiz etmektedir. Uzman Pedagog Danışmanımız bu veriler ışığında sizinle bire bir değerlendirme yaparak en uygun bölüm veya bölümleri seçebilmenize yardımcı olur.

Bu simülasyon proğramini başarı ile tamamlayan adaylar Almanya’daki Üniversitelerce kabul edilen, hatta bazılarında şart koşulan Resmi bir Sertifika kazanmaktadır.Size kazandırdığımız bu sertifika ile hayalini kurduğunuz Alman Üniversitelerinden Kabul Mektubu (Zulassungsbescheid) almaya bir adim daha yaklaşmış olacaksınız.

Berlinyolu Danışmanlık ile Almanya’da Üniversite Okuma hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için İletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Paylaş: